Telefon
WhatsApp
Oto Elektrik

HAKKIMIZDA

     *20 yılı aşkın tecrübemiz, teknolojiyi yakından takip eden deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ürünü olan ürünlerimizle satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz .


      *ZANA OTO ELEKTRİK olarak; “Arabasını seven herkese emanet etmez, Zana Oto Elektrik‘e gider içi rahat eder” sloganıyla 2016 Şubat Ayında  yola çıktığımız otomotiv sektöründe  sadece belli bir gruba kapanmış, dar bir çerçevede değil; Hem tüm marka binek araçların hem de tüm marka Ağır hizmet araçları ve iş makinalarının Elektrik aksamı onarımı ve yedek parça hizmetini vermekteyiz.

 

KURUMSAL

        *Vizyonumuz : Diyarbakır özelinde, hem bölgede hem de Türkiye genelinde; Araç Takip Sistemleri başta olmak üzere, Oto Elektrik alanında Sektörün, Pazarda en üst seviyeye ulaşmak.

         Birlikte çalıştığımız kişi, kurum ve kuruluşlar nezdinde güvenirliliğimizi ve ticari itibarımızı kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, tüm departmanlardaki Personelleri eğitimlerle daha da kalifiye hale getirip, kendi sektöründe her zaman çalışılmak istenen bir firma olabilmek.

 

         *Misyonumuz : Oto Elektrik Sektöründe sürekli gelişen teknolojiyi kendi bünyemizde bulundurup, daha iyi çalışma ortamları hazırlamak ve bunun neticesinde de daha verimli bir çalışma alanı ve ortamı oluşturmak,

           Kimlikli, nitelikli, ehliyetli, sürekli üreten ve gelişen bir anlayışıyla, Satış/Hizmet öncesi ve sonrası kesinlikle müşteri memnuniyetli odaklı hizmet vermek.

 

        *ZANA OTO ELEKTRİK    Tüzel ve gerçek kişiler başta olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet veren YETKİLİ BİR SERVİSTİR.